STREET DANCE

"Tanec je nejvyšší inteligence ve svobodném těle."                                                                                                                                                                            Isadora Duncan 

O mně: Tanec je radostí a energií mého života. Díky němu jsem se naučila lépe vnímat přítomnost, samu sebe, lidi kolem mě a zažívat jednotu a harmonii při společně prováděných pohybech v rytmu hudby. V tanci se dá transformovat i zloba, vztek, strach či napětí. V roce 2016 jsem absolvovala lektorský kurz s akreditací MŠMT, kde se prohloubily mé zkušenosti o tvorbu choreografií pod vedením Sáry Puchowské, balet a rytmiku pod vedením profesorky Aleny Drápalíkové z taneční konzervatoře, taneční jógu, relaxační techniky a další. Jako lektorka jógy vždy dbám na správné protažení svalových partií.

O lekcích: Na mých lekcích je uvolněná a přátelská atmosféra. Každý člověk má svůj originální způsob sebevyjádření a společně zatančená sestava je společně sdílená radost. Lekce má tyto fáze: rozehřátí, protažení, choreografie, závěrečné protažení. Mé choreografie můžete omrknout na kanálu STREET DANCE PRAHA zde:   https://www.youtube.com/c/StreetdancePraha/featured, nebo dole na této stránce. Zpravidla po naučení jedné choreografie si ji natočíme a děti se tak mohou pochlubit svým výkonem na youtube kanále STREET DANCE PRAHA.

Je krásné pozorovat proměnu dětí, když začnou tancovat. Maminky mi píší, jak se jejich děti krásně uvolnily, jak si začaly věřit, jak jsou odvážnější v tanci, ale i v jiných životních situacích. Děti, ale nejen ony, si díky tanci totiž budují sebevědomí, tvoří si skutečné srdečné vztahy a otvírají se světu.

V roce 2022 se nám podařilo získat 1. místo v soutěži UMĚLECKÁ MÁ TALENT.

Co s sebou na lekci? Pití, pohodlné oblečení neomezující v pohybu.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ LEKCE:

 • STREET DANCE děti (7 až 11 let) - pondělí 14:00 - 15:00 hodin - OBSAZENO
 • STREET DANCE děti (1. stupeň ZŠ) - úterý 14:00 - 15:00 hodin - NOVĚ VYPSÁN
  V případě malého počtu zájemců si odvedu děti do sálu na adrese Bubenská 3 a lekce začne od 14:30 - 15:30 h. V případě většího počtu dětí budou lekce vedle školy v Sokolovně od 14:00 do 15 h. Dám Vám včas vědět.

  (únor až červen, 17 lekcí konkrétně ve dny: 14., 21., 28. února, 14., 21., 28. března, 4., 11., 18., 25. dubna, 2., 9., 16., 23., 30. května, 6. a 13. června 2023)STREET DANCE děti (9 až 13 let) - středa 14:00 - 15:00 hodin - VOLNO

 • LADIES DANCE pokročilí - čtvrtek 17:30 - 18:30 hodin - volné 1 místo
 • STREET DANCE DOSPĚLÍ začátečníci - v plánu od února ve čtvrtek 16:00 - 17:00 h
  na adrese Bubenská 3, Praha 7. V případě zájmu prosím pište.
 • INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
 • ONLINE KURZY se slevou až 40 %

 • U dětských kurzů vyzvedávám děti před školou ZŠ Umělecká, nebo sraz v Sokolovně. Po lekci děti odcházejí buď sami, nebo v doprovodu domů.
 • Místa konání najdete v záložce Ceník.

V případě zájmu o STREET DANCE začátečníci mě prosím buď kontaktujte, nebo vyplňte následující DOTAZNÍK, ozvu se Vám.