TANEC

"Tanec je nejvyšší inteligence ve svobodném těle."                                                                                                                                                                            Isadora Duncan 

O mně: Tanec je radostí a energií mého života. Díky němu jsem se naučila lépe vnímat přítomnost, samu sebe, lidi kolem mě a zažívat jednotu a harmonii při společně prováděných pohybech v rytmu hudby. V roce 2016 jsem absolvovala lektorský kurz s akreditací MŠMT, kde se prohloubily mé zkušenosti o tvorbu choreografií pod vedením Sáry Puchowské, balet a rytmiku pod vedením profesorky Aleny Drápalíkové z taneční konzervatoře, taneční jógu, relaxační techniky a další. 

O lekcích: Na mých lekcích je uvolněná a přátelská atmosféra. Každý člověk má svůj originální způsob sebevyjádření a společně zatančená sestava je radost, kolektivní práce. Lekce má tyto fáze: rozehřátí, protažení, choreografie, závěrečné protažení. Mé choreografie můžete omrknout na kanálu Steet dance Praha zde:   https://www.youtube.com/c/StreetdancePraha/featured, nebo dole na této stránce.

Pravidelná účast na tanečních kurzech nebo terapiích, kde nejde pouze o tanec, ale spíše o osobnost jedince, dává možnost vzniknout rituálnímu jednání. Člověk se začleňuje do většího celku, získává pocit sounáležitosti, má možnost poznat své tělo a duši, rozvíjet kontakty, spolupracovat s lidmi, utvrdit své vlastní já a zároveň zlepšit své funkční a dynamické možnosti. Tím vším člověk získává smysl svého života a tedy i šťastný život.

Díky lásce, která je na lekcích prioritou se nám podařilo v roce 2022 získat 1. místo v soutěži Umělecká má talent. Moc si toho vážíme.

Najdete mě v tanečním sále v ulici U Studánky 2, Praha 7 - Holešovice - taneční sál 3. patro. PARKOVÁNÍ v pohodlí OC Stromovka je hned naproti - 2 hodiny parkování je zdarma.

Co s sebou na lekci? Pití, pohodlné oblečení neomezující v pohybu.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ LEKCE:

  • STREET DANCE děti (6 až 10 let) - pondělí 14:00 - 15:00 hodin - OBSAZENO
  • STREET DANCE děti (8 až 12 let) - středa 14:00 - 15:00 hodin - VOLNO
  • LADIES DANCE - čtvrtek 17:30 - 18:30 hodin - OBSAZENO
  • INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
  • ONLINE KURZY - VÁNOČNÍ SLEVY!!!

V případě zájmu o STREET DANCE dospělí pro začátečníky mě prosím kontaktujte.

V případě zájmu mi napište prosím zde:
Do textu napište prosím "Street dance děti", "Street dance ženy", nebo "Street individuál". Děkuji