STREET DANCE

"Tanec je nejvyšší inteligence ve svobodném těle."                                                                                                                                                                            Isadora Duncan 

O mně: Tanec je radostí a energií mého života. Díky němu jsem se naučila lépe vnímat přítomnost, samu sebe, lidi kolem mě a zažívat jednotu a harmonii při společně prováděných pohybech v rytmu hudby. V tanci se dá transformovat i zloba, vztek, strach či napětí. V roce 2016 jsem absolvovala lektorský kurz s akreditací MŠMT, kde se prohloubily mé zkušenosti o tvorbu choreografií pod vedením Sáry Puchowské, balet a rytmiku pod vedením profesorky Aleny Drápalíkové z taneční konzervatoře, taneční jógu, relaxační techniky a další. Jako lektorka jógy vždy dbám na správné protažení svalových partií.

O lekcích: Na mých lekcích je uvolněná a přátelská atmosféra. Každý člověk má svůj originální způsob sebevyjádření a společně zatančená sestava je společně sdílená radost. Lekce má tyto fáze: rozehřátí, protažení, choreografie, závěrečné protažení. Mé choreografie můžete omrknout na kanálu STREET DANCE PRAHA zde:   https://www.youtube.com/c/StreetdancePraha/featured, nebo dole na této stránce. Zpravidla po naučení jedné choreografie si ji natočíme a děti se tak mohou pochlubit svým výkonem na youtube kanále STREET DANCE PRAHA.

Je krásné pozorovat proměnu dětí, když začnou tancovat. Maminky mi píší, jak se jejich děti krásně uvolnily, jak si začaly věřit, jak jsou odvážnější v tanci, ale i v jiných životních situacích. Děti, ale nejen ony, si díky tanci totiž budují sebevědomí, tvoří si skutečné srdečné vztahy a otvírají se světu.

V roce 2022 a v roce 2023 se nám podařilo získat 1. místo v soutěži UMĚLECKÁ MÁ TALENT.

Co s sebou na lekci? Pití, pohodlné oblečení neomezující v pohybu.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ LEKCE najdete v záložce CENÍK
KURZY OD ÚNORA 2024 VYPSÁNY

V případě, že jste si z nabídky nevybrali, určitě to nevzdávejte a napište mi na info@dusevtanci.cz, co by Vám vyhovovalo za lekci např. teens, jiný čas apod.